תפריט
עמוד הבית כתבו עלינו

 

מדד המותגים 2021

"תחת הסיסמה "ד"ר פישר זה בדוק" ניתן למצוא מותגים ותיקים שכוללים את קו מוצרי ההגנה מהשמש אולטרסול, סדרת קמיל לתינוקות וכמובן את מוצרי החיטוי אלכוג'ל, שכיכבו בשנת הקורונה ואף הפכו לשם גנרי למוצר"
יולי 2021, גלובס

ד"ר פישר כתב ספר על העוזרת האישית שלו, שגדלה בעוני בפיליפינים והיום מתגוררת בביתו

"היא נולדה בבית עני בשדות האורז בפיליפינים, עבדה בארץ במשך שנים כעובדת סיעודית, והתגוררה בדירה עלובה בתחנה המרכזית. היום לני סמסון גרה בנווה אביבים, בביתו של ד"ר אלי פישר, האיש והמותג, ומשמשת כעוזרת האישית שלו במפעלי החברה"
יולי, 2021, לאישה

לעולם בעקבות השמש

"הסטיק מאפשר מריחה נוחה באזור הפנים והגוף של התינוק. התכשיר מבוסס על 100% מסנני קרינה מינרליים..ספריי שקוף וספריי תחליבי בסדרת אולטרסול ספורט MAX הם בעלי רכיב ייחודי המסייע במניעת ריחות גוף"
מאי, 2021, מעריב

ד"ר נורית הראל – חכמים בשמש

"ד"ר נורית הראל מובילה יחד עם אחותה סיגל בר-און את חברת ד"ר פישר, שמייצרת את תכשיר האולטרסול המוכר לכולנו. מה עומד מאחורי המוצר המעניין הזה?"
אפריל, 2021, מדברימדע

ממשיכים ליצור: חברות ישראליות שקמו עם המדינה, מספרות על התקווה, חוסן ועצמאות

"תשלובת ד"ר פישר נוסדה בשנת 1965 על ידי דבורה ז"ל ואלי פישר והיא קבוצת חברות פרמצבטיקה וקוסמטיקה רב-לאומית, הנחשבת לאחת הגדולות והמובילות הפועלות בישראל"
אפריל, 2021, וואלה

תופעת טבע

"מה משותף לסנו, לטמפו, לוויסוצקי, לאסותא ולד"ר פישר? כולם עצרו לרגע לפעילות שוטפת והזרימו משאיות של ציוד למישור בחוף, כשכל אחד דייק את הצרכים בתחומו"
אפריל, 2021, מעריב

תפרחת חיתולים: התופעה שמטרידה הורים לתינוקות עם בוא האביב

"השימוש התדיר במגבונים במסגרת הטיפול היום-יומי בתינוק, יכול לסייע במניעת תפרחת חיתולים תוך שילוב של קומפלקס ייחודי במגבון המכיל מרכיבי לחות ומועשר בצמחי מרפא וויטמינים"
מרץ, 2021, וואלה

דף 1 מתוך 2012345...1020...אחרון »