אלרגיה בעור

אלרגיה בעור

בית » אלרגיה בעור

אלרגיה של העור ו- Contact Dermatitis
זה מתחיל ללא התרעה מוקדמת… משהו נוגע בעור שלך, המערכת החיסונית מזהה שהיא תחת מתקפה ושולחת נוגדנים כדי לעזור ולהדוף את הפולש, הנקרא אלרגן.
התוצאה של מגע האלרגן עם העור הינה אדמומית מקומית, שיכולה לבוא לידי ביטוי ביובש, גרד, עקצוץ, קילופים, עור סדוק ולעיתים נפיחות תת עורית. לאחר מגע עם האלרגן התופעות יכולות להופיע תוך דקות ספורות עד מספר ימים.

הגורמים השכיחים לאלרגיות עוריות
ניקל המשמש בתכשיטים, איפור, קרמים ותחליבי לחות, מסנני קרינה, מוצרים דוחי יתושים, תרופות הנמרחות על העור, משחות אנטי גירוד, בשמים, מוצרי ניקוי, צמחים, שמפו וסבון נוזלי, לאטקס וכו’.

איך מטפלים באלרגיה?
הטיפול הטוב ביותר הוא מניעה. גלו מה גורם לכם לפריחה והימנעו ממגע איתו. במידה ולא ניתן להימנע, אפשר להקל על הפריחה והגרד באמצעים שונים כגון: קרמים אנטיביוטים, קרמים עם הידרוקורטיזון, משחות שונות, קומפרסים קרים, אמבטיות שמן ועוד. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל ו/או הרוקח לפני תחילת הטיפול. חשוב מאוד לא לגרד את האזור הנגוע.

סובלים מאלרגיה בעור כתוצאה ממגע עם חומרים?
על מנת לסייע לכם להימנע ממגע עם החומר אליו אתם רגישים ולהמשיך לשמור על שיגרת חיים בריאה, הצוות המדעי של תשלובת ד”ר פישר הנגיש לציבור הרחב את כל המידע הנחוץ בנושא אלרגנים בתכשירי התשלובת.
אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל את רשימת תכשירי ד”ר פישר המותאמים באופן אישי עבורכם.

ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 1-800-618-888

>> למידע נוסף על אלרגיה בעור