תפריט
עמוד הבית מגזין תוכן תינוקות וילדים שמן אמבט או אל סבון?

מגזין תוכן

שמן אמבט או אל סבון?

706056191 שמן אמבט או אל סבון?

חזרת הביתה עם תינוק חדש? מהי הדרך האופטימאלית לשמירה על ניקיון ובריאות עור התינוק? שמן אמבט או אל סבון?

עור של תינוק

"עור של תינוק" הוא מושג נרדף לעור חלק להפליא, נעים למגע הנושא עימו ריח ייחודי השמור לתינוקות בלבד, כאילו טופל בשכבה נדיבה של קרם לחות. למעשה כל תינוק אכן נולד כשהוא מוגן ב"קרם לחות": בעודו ברחם, מכסה את גוף העובר שכבת ורניקס – חומר לבן שומני המגן על העור. לאחר הלידה יש לשאוף לשמור על השכבה הזאת עד לספיגתה בעור ולהיעלמותה באופן טבעי.

למה שמן רחצה?

יובש עור הינה תופעה הנפוצה בקרב תינוקות בעיקר במהלך שנת חייהם הראשונה, לעיתים כתוצאה מהלידה ולעיתים כתוצאה משינויי אקלים ומזג האוויר.

בתקופת החורף מואצת תופעת היובש בשל מזג האוויר הקר שבחוץ וכן אמצעי החימום שבבית המורידים את רמת הלחות באוויר ומגבירים את היובש.
גורמים נוספים ליובש הינם נטייה תורשתית ו/או שימוש בסוגי סבון הפוגעים בשכבת השומן הטבעית שעל פני העור.
שימוש בשמן רחצה מסייע בטיפול ומניעת יובש עור לעומת שימוש בסבון שעלול לייבש את עור התינוק ולגרום להופעת גירויים, קילופי עור וקשקשים. בשל כך יש רופאי העור שימליצו על שימוש בשמני רחצה לרך הנולד.

היתרונות של שמני רחצה הינם רבים. הם מנקים את עורו העדין של התינוק, מרככים ומזינים אותו, שומרים על לחות העור ותורמים למראה עור בריא, רך ונעים יותר למגע.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים שמן רחצה לתינוק?

>> התאמה של השמן לשימוש מגיל לידה.
>> עמידה במבדקים מחמירים – היפואלרגני, סנסיטיב, מבדק דרמטולוגי וכו'.
>> לחות לאורך זמן – היות ועור התינוק יבש חשוב לבחור בשמן רחצה שנבדק ונמצא שהוא מעניק לחות לאורך זמן.
>> מידת היובש של עור התינוק (יבש / יבש במיוחד) – יש לבחור בתכשיר המתאים למצב העור של התינוק (רגיל/ מחוזק המתאים לעור יבש במיוחד).
>> אי הימצאות רכיבים אלרגניים העלולים לגרום לרגישויות ולעיתים אף להתפתחות אלרגיה.
>> נוחות השימוש בסביבת התינוק – חשוב לזכור שבזמן האמבטיה הידיים שלך חייבות להיות על התינוק כל הזמן, לכן יש לבחור בתכשיר קל ונוח לשימוש.

הפתרון הבדוק של ד"ר פישר

מומחי מעבדות המחקר של ד"ר פישר פיתחו את סדרת שמני הרחצה לתינוק "אמול" – הפתרון הבדוק, היעיל והמהיר המאפשר ניקיון יסודי של העור תוך שמירה על לחות העור ל-24 שעות בפעולה אחת!

בסדרה מגוון תכשירים לפי רמת יובש העור של התינוק – אמול קלאסי, אמול פורטה (מחוזק) ואמול נטורל לאמהות ששמות דגש על שימוש בתכשירים טבעיים.

שמני רחצה בסדרת אמול הינם היפואלרגנים, עברו את מבדק סנסיטיב המעיד על התאמה לעור רגיש, אינם מכילים שמן בוטנים שעלול להיות אלרגני לתינוקות מסוימים, ללא SLS ו- SLES וכמובן ללא פראבנים וחומרים משמרים. כל תכשירי הסדרה מגיעים עם משאבה לשימוש נוח וקל.

הנוסחה הייחודית של שמני רחצה בסדרת אמול תעניק את הטיפול הטוב ביותר לשמירה על בריאות עורו העדין של התינוק.

זמן אמבט – זמן איכות קסום

רחצת התינוק בימיו הראשונים יכולה להיות מאתגרת אך עם הזמן הופכת לחוויה נעימה, לכם ההורים ולתינוק שלכם כאחד. היו סבלניים, תינוקות נהנים בדרך כלל בזמן שהותם באמבט, הם ישמחו לאפשרות התנועה במים ולמגע הישיר והמחבק שלכם ההורים, המחזק את הקשר ביניכם.

רצוי לרחוץ את התינוק בשעה קבועה כאשר הוא שבע ערני ורגוע. לעיתים ניתן לוותר על אמבטיה מלאה ולהסתפק בשטיפה יסודית של אזור המפשעה והאחוריים.

לפני הרחצה הראשונה חשוב להקפיד על טמפרטורת המים ולוודא שאינה עולה על 37 מעלות. ניתן לבדוק את חום המים בעזרת מרפק או בעזרת מד חום ייעודי וכן מומלץ כי טמפרטורת החדר תהא 26 מעלות. הורים חדשים חוששים באופן טבעי משבריריותו של הגוף הקטן המוחזק במים. במקרה זה אפשר להניח חיתול על היד עליה מושען התינוק – למניעת החלקה ולהבטחת אחיזה טובה יותר.

עם הזמן כאשר הביטחון שלכם ההורים עולה תוכלו ליהנות יותר ויותר מרגעים קסומים בזמן האמבט.

3833 0317 baby general cupons11 שמן אמבט או אל סבון?

3833 0317 baby general cupons6 שמן אמבט או אל סבון?

3833 0317 baby general cupons4 שמן אמבט או אל סבון?