תפריט
עמוד הבית כתבו עלינו

 

בריאות ילדכם בידיים שלכם

"השבוע ביקרתי במפעלי ד"ר פישר… בסיורי למדתי שכל מוצרי ד"ר פישר מבוססים על מחקר ופיתוח. בחרתי לעדכן אתכם על חשיבות השימוש במוצרי היגיינה, בעיקר בעונת החורף שבה גדל הסיכון להידבק במחלות".
ינואר 2018, משפחה

ג'נסיס אייג' קונטרול – עם הפנים קדימה

סדרה מהפכנית ופורצת דרך לטיפול בסימני הזמן, מבוססת על הרכיב הבלעדי ™Renovage.
ינואר 2018, אטמוספירה

ד"ר נורית הראל, תשלובת ד"ר פישר: "קמפיין metoo# יצר סדר יום חדש"

"אנשי השנה שלי הם כל אישה ואיש שבאומץ פרשו כנפיים בצבע ייחודי, נחשפו ברשת החברתית או התקשורת והיוו פרפר אחד בתוך סופת הטורנדו שהביאה לשינוי חברתי מהותי".
דצמבר 2017, גלובס

טיפוח חורפי עם ד"ר פישר

"אל המפעל של ד"ר פישר הוזמנו במיוחד לרגל תחילתו של החורף, שם קיבלנו הסברים רחבים ומעניינים על הסיבות להופעת יובש בתקופה זו ועל הפתרונות הרחבים והשונים שהחברה פיתחה לאורך השנים".
דצמבר 2017, מתוקתקת

דוקטור לשלום

"בגיל 82 ד"ר אלי פישר — כן, ד"ר פישר מהשמפו, קרם ההגנה והמגבונים — נחשב לאחד האבות המייסדים של התעשייה הישראלית. עכשיו התעשיין שהולך תמיד עם סנדלים משיק תערוכת אמנות יוצאת דופן לקידום השלום בעולם, שתוצג בקרוב בהודו".
דצמבר 2017, ידיעות אחרונות

סיור במפעלי ד"ר פישר

"לפני שבועיים ביום רביעי היה לי העונג לבקר במפעל של ד”ר פישר. כשקבלתי את ההזמנה לביקור ישר קפצתי על ההזדמנות, בכל זאת לא בכל יום מקבלים הזדמנות להציץ אל מאחורי הקלעים של אחת מחברות הביוטי הגדולות שפועלות כאן".
דצמבר 2017, COUTURISTIC – Fashion & Lifestyle Magazine

אי שם בין כרמים ושדות, שוכן לו מפעל בין שתי קומות…

"השילוב האולטימטיבי בין תעשייה ורפואה נוסד אי שם ב-1965. ממפעל שהחל את דרכו בפיתוח תרופות למחלות עור ועיניים, ד"ר פישר עבר כברת דרך ובמרוצת השנים סיפח לארסנל תארים נוספים כגון "הראשון לפתח בארץ תכשירי הגנה מקרינת UVA (בנוסף לקרינת UVB)".
דצמבר 2017, Beauty In Between

דף 1 מתוך 1212345...10...אחרון »